image Nawigacja image
   
image image
image Aktualnie online image
  · Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1,025
· Najnowszy użytkownik: ycimonik
 
image image
image Ostatnie artykuły image
  Error: Unknown column 'tac.article_cat_access' in 'field list'
Brak artykułów
 
image image
image Grupy image
 

Jak zapewne niektórzy z Was (szczególnie starsi użytkownicy) domyślają się, wskrzesiliśmy i wprowadziliśmy w życie dawny pomysł. Debatowaliśmy, dyskutowaliśmy, spieraliśmy się. Spędziliśmy nad projektem ładnych kilka godzin. Oto efekt naszej pracy:

Anarch to najmniej spójna i zorganizowana ze wszystkich grup. Członkowie cenią sobie wolność podejmowania decyzji i swobodę działania. Z racji tego grupa skupia wszelkiej maści myślicieli, wolnych filozofów, przeciwników ładu, ulicznych artystów (przez niektórych zwanych wandalami) i osoby nie lubiące podporządkowywać się regułom. Chociaż nazwa wskazywałaby, iż u Anarchistów nie ma czegoś takiego jak 'dowództwo' tak nie jest. Autorytet, szacunek i posłuch zawsze wyróżniają aktualnych przywódców. Charakter grupy sprawia, że często dochodzi zarówno do wewnętrznych sporów, jak i zatargów z innymi grupami. Członkowie traktują się jak rodzina - gdy trzeba komuś pomóc - pomagają, gdy trzeba przywołać do porządku - prędzej czy później (zykle bardzo późno) 'przywołanie' ma miejsce.


Opiekują się: Xelos, Be_was

PS. Na okres około 2-óch miesięcy Xelosa zastępuje Dracurina


Przedstawiciele Camarilli lubią działać pozostając w ukryciu co najczęściej i tak się to nie udaje, gdyż najważniejsze zmiany są zwykle ich dziełem. Grupa do swojej pozycji dochodziła poprzez długie lata planów, mozolnego działania, zdobywania wpływów i gromadzenia wiedzy - 'Cierpliwość to najwyższa z cnót'. Tą drogą Camarilla zdobyła niemal najwyższą władzę w społeczności. Pomimo swojej elitarności jest otwarta na nowych członków i nowi członkowie przyjmowani są z 'otwartymi rękoma'. Grupa skupia osoby dokładne, spokojne, cierpliwe, sumiennie wykonujące powierzone im zadania, nie lubiące zaczynać i nie koñczyć. Nigdy nie odnotowano żadnych problemów wewnętrznych, więc starszyzna grupy pozostaje z młodymi członkami w przyjacielskich stosunkach.


Opiekują się: Aerial, Verio
Inconnu jest najprawdopodobniej najstarszą grupą społeczeñstwa, która powstała na długo przed Camarillą i Sabbatem. Jej członkowie z własnego wyboru nie biorą czynnego udziału w rozgrywkach politycznych prowadzonych przez pobratymców. Trzymają się z dala od waśni i sporów, nie utrzymując zbyt bliskich kontaktów z pozostałymi grupami. Wielu spośród członków grupy jest pisarzami i malarzami, którzy lubią obserwować co z upływem lat dzieje się z ich twórczością. Mimo oderwania od głównego nurtu wydarzeñ czasami jeden ruch grupy może zmienić bieg historii. Inconnu nie jest zbudowana tak 'hierarchicznie' jak pozostałe grupy, jednak autorytet 'Starszyzny' w zupełności wystarcza do utrzymania porządku. Nieposłuszeñstwo jest karane równie szybko i stanowczo jak w Sabbacie.


Opiekują się: Schwarzlose, Michelevilo

Sabbat powstał jako przeciwieñstwo Camarilli. To zdecydowanie bardziej dynamiczna grupa - lata planów i długofalowe działania nie są w jej 'stylu'. Każdy pomysł szybko wcielany jest w życie, co czasami prowadzi do napięć, a nawet otwartych sporów z innymi grupami. Sabbat skupia osoby dynamiczne, lubiące zmiany, adrenalinę, szybko podejmujące decyzje i nie wahające się przed działaniem. Przywódcy są zawsze rygorystyczni, pewni swoich decyzji i niełatwo dają się przekonać do idei innych. Gdy jeden z członków złamie ustalone w grupie (i świecie) reguły, jest zwykle szybko i przykładnie karany.


Opiekuje się: Ri, Coova


REKRUTACJA


1. Każdy nowo zarejestrowany użytkownik automatycznie staje się członkiem grupy 'Ludzie'. Jeżeli chce w niej pozostać (nie przyłączać się to żadnej z 'właściwych' grup) nie musi informować o tym administratorów.
2. Przed możliwością dołączenia do innych grup użytkownik musi przekroczyć granicę 20 punktów.
3. Aby stać się członkiem którejkolwiek z grup, użytkownik nie musi spełniać żadnych wymogów, poza zdobyciem odpowiedniej liczby punktów i pomyślnego przejścia 'rozmowy kwalifikacyjnej' (która pozwoli ustalić, czy nadaje się do wybranej przez siebie grupy).
4. Po podjęciu decyzji użytkownik pisze Prywatną Wiadomość do Admina/Adminów opiekujących się grupą (mile widziane krótkie uzasadnienie decyzji)
5. Z chwilą przyjęcia do grupy w profilu użytkownika (zakładka 'kolorowanie') pojawi się odpowiedni kolor 'grupowy’' - użytkownik jest zobowiązany do ustawienia go jako wyświetlany. Administratorzy jeżeli chcą mogą mieć indywidualne kolory nicków.
6. Nie przewiduje się możliwości przenoszenia z grupy do grupy. Wyjątki mogą się zdarzać, jednak każda taka sprawa będzie rozpatrywana indywidualnie i nie musi zostać rozpatrzona pozytywnie.
7. Użytkownik może należeć tylko do jednej grupy.
REGULAMIN


1. Użytkownik należący do grupy wszelkie uwagi i problemy, którymi nie chce się dzielić na forum, kieruje do 'swojego' admina (poza wyjątkami określonymi ogólnym regulaminem strony). Osoby, które nie zdecydowały się na wstąpienie do żadnej z grup, mogą pisać do dowolnie wybranego admina.

2. Jeżeli zaistnieje sytuacja, w której jedna z grup przez pewien czas będzie pozbawiona opiekunów (w przypadku Sabbathu - opiekuna), zajmować się nią będą pozostali admini, chyba, że na ten czas wyznaczeni zostaną 'zastępcy'. Członkowie danej grupy muszą być o tym fakcie poinformowani.

3. Każda z grup posiada osobiste forum, którego nie widzi żadna z pozostałych grup. Może na nim rozmawiać o dowolnych sprawach.

4. Liczba miejsc w grupach jest ograniczona a różnica w ilości użytkowników w poszczególnych grupach nie może być większa niż 10.

5. Gdy grupy będą odpowiednio liczne, wprowadzony zostanie element 'rywalizacji' (w postaci np. różnych konkursów).

6. Członkowie grup nie stoją ponad głównym regulaminem strony. UWAGA! Administratorzy mogą przyznawać ostrzeżenia niezależnie od tego, do jakiej grupy należy użytkownik.

7. Za złe zachowanie użytkownik może zostać wyrzucony z grupy.
 
imageimage
image Logowanie image
 
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
 
image image
image Shoutbox image
 
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

17.11.2016 22:59

12.03.2016 09:27

03.01.2016 23:00

20.05.2015 20:27

04.04.2015 12:35

04.04.2015 00:57

30.04.2012 22:26

06.03.2012 20:38

04.03.2012 16:21

04.03.2012 15:43

 
image image
image image